Kontakt

Fallhammargatan 1, 721 33 Västerås
telefon 021-300 400 · fax 021-303 440
mail@kycab.se · www.kycab.se

Jens, tekniker 021-303 441 jens@kycab.se
Daniel, tekniker 021-303 442 daniel@kycab.se
Anita, ekonomi 021-303 443 anita@kycab.se
Mats, sälj 021-303 444 mats@kycab.se
Niklas, tekniker 021-303 445 niklas@kycab.se
Stefan, tekniker 021-303 446 stefan@kycab.se
Martin, tekniker 021-303 447 martin@kycab.se
Dick, tekniker 021-303 448 dick@kycab.se

GPS RT90: X:6609470, Y:1538437
WGS84: Lat N 59° 36′ 12″ Lon E 16° 29′ 09″
Decimal:59.6035, 16.4859

 

GDPR (HANTERING AV PERSONUPPGIFTER)

Ditt förtroende för oss betyder mycket och vi vill att du som kund ska känna dig trygg med att lämna personuppgifter till oss. Vi värnar om en hög nivå av skydd för din personliga integritet.

Läs vårt dokument här